Ontvang de laatste updates, nieuws en aanbiedingen via email
Maximaal één mail per maand. Uitschrijven kan altijd.
| Totaal excl. btw | €0,00 |
| BTW | €0,00 |
| Totaal | €0,00 |
Stevige rugzak van Engel in vrolijke roze tinten. Gemaakt van gerecyclede PET-flessen en geschikt voor kinderen vanaf ongeveer 8 jaar. Lees meer
De Engel Rugzak Pink Disco Large is gemaakt voor kinderen die graag op pad gaan. Van schooldagen tot logeerpartijen en van vakanties tot uitstapjes: deze ruime rugzak biedt plek voor alles wat onderweg belangrijk is.
De vrolijke roze kleuren geven de tas een speelse uitstraling, terwijl het ruime formaat zorgt voor jarenlang gebruik.
Deze rugzak is gemaakt van gerecyclede PET-flessen. Daarmee kiest Engel bewust voor materialen die lang meegaan en geschikt zijn voor dagelijks gebruik. De waterafstotende voering helpt om boeken, schriften en andere belangrijke spullen beter te beschermen tijdens een onverwachte regenbui.
De rugzak beschikt over een ruim hoofdvak, handige opbergmogelijkheden en een zijvak voor een drinkfles. Dankzij het ruime formaat is deze Large rugzak bijzonder geschikt voor kinderen vanaf ongeveer 8 jaar. Er is voldoende ruimte voor schoolspullen, een lunch, creatieve materialen en alles wat mee moet tijdens een drukke dag.
Een eigen rugzak helpt kinderen om verantwoordelijkheid te nemen voor hun spullen. Zelf inpakken, meenemen en terugvinden. Juist die kleine dagelijkse momenten dragen bij aan groeiende zelfstandigheid en zelfvertrouwen. Deze rugzak ondersteunt kinderen onderweg naar school, een vriendje, sportclub of logeerpartij.
Kenmerken
De Large rugzakken van Engel zijn ontworpen voor kinderen vanaf ongeveer 7 à 8 jaar en worden vaak gebruikt vanaf groep 5 van de basisschool. Dankzij het grotere formaat is er extra ruimte voor boeken, gymspullen, uitstapjes en andere schoolmaterialen.
Zoek je juist een compactere rugzak voor jongere kinderen? Dan is deze rugzak Pink Disco ook verkrijgbaar in een Medium uitvoering. De Medium rugzakken van Engel zijn ideaal voor kinderen van ongeveer 4 tot 8 jaar en worden veel gebruikt in de onder- en middenbouw van de basisschool.
Een lege rugzak is een mooi begin. Laat kinderen hun eigen tas inpakken voor school, een logeerpartijtje, wandeling of dagje uit. Zo groeit niet alleen de zelfstandigheid, maar ook het vertrouwen in wat ze zelf al kunnen. Vul de rugzak met creatieve favorieten zoals Seccorell, Crayon Rocks, Lyra kleurpotloden, Faber-Castell stiften of Stockmar kneedwas en er ontstaat vanzelf ruimte voor nieuwe ideeën, ontdekkingen en avonturen.