Ontvang de laatste updates, nieuws en aanbiedingen via email
ngel Rugzak Sweet Peach Large | Rugzak vanaf 8 jaar
Vrolijke rugzak van Engel in warme perziktinten. Ideaal voor school, uitstapjes, logeerpartijen en alle avonturen onderweg. Lees meer
De Engel Rugzak Sweet Peach Large is een fijne rugzak voor kinderen die graag op pad gaan. De warme perzikkleur geeft de tas een vriendelijke uitstraling, terwijl het ruime formaat voldoende plek biedt voor alles wat mee moet naar school, een logeerpartij of een dagje uit.
Voor school, avontuur en onderweg
Een praktische rugzak die iedere dag opnieuw klaarstaat voor nieuwe belevenissen.
Gemaakt voor een actief dagelijks leven
Deze rugzak is gemaakt van gerecyclede PET-flessen en voorzien van een waterafstotende voering. Daardoor is hij geschikt voor intensief gebruik en kan hij gemakkelijk mee naar school, sport, vakanties en uitstapjes. Een tas die ontworpen is om jarenlang onderdeel te zijn van het dagelijks leven van kinderen.
Praktisch ingedeeld
Overzicht en gebruiksgemak zijn belangrijk wanneer kinderen hun eigen spullen meenemen. Dankzij het ruime formaat is deze Large rugzak bijzonder geschikt voor kinderen vanaf ongeveer 8 jaar.
- Ruim hoofdvak
- Binnenvak voor kleine spullen
- Zijvak voor een drinkfles
- Verstelbare schouderbanden
- Stevige handvatten
Er is voldoende ruimte voor boeken, een lunch, creatieve materialen en alles wat nodig is voor een schooldag of avontuur onderweg.
Voor school, avontuur en opgroeien
Op pad gaan hoort bij opgroeien. Iedere schooldag, logeerpartij, sportactiviteit of uitstapje brengt nieuwe ervaringen met zich mee. Een eigen rugzak helpt kinderen om overzicht te houden, verantwoordelijkheid te nemen voor hun spullen en steeds zelfstandiger op weg te gaan. Zo groeit een rugzak uit tot een vertrouwde metgezel tijdens grote en kleine avonturen.
Kenmerken
- Large formaat
- Geschikt vanaf ca. 8 jaar
- Gemaakt van gerecyclede PET-flessen
- Waterafstotende voering
- Verstelbare schouderbanden
- Zijvak voor drinkfles
- Binnenvak voor kleine spullen
- Geschikt voor school, opvang en uitstapjes
Welke maat past bij jouw kind?
De Large rugzakken van Engel zijn ontworpen voor kinderen vanaf ongeveer 7 à 8 jaar en worden vaak gebruikt vanaf groep 5 van de basisschool. Dankzij het grotere formaat is er extra ruimte voor boeken, gymspullen, uitstapjes en andere schoolmaterialen.
Zoek je juist een compactere rugzak voor jongere kinderen? Dan is er ook een Medium uitvoering. De Medium rugzakken van Engel zijn ideaal voor kinderen van ongeveer 4 tot 8 jaar en worden veel gebruikt in de onder- en middenbouw van de basisschool.
OpzijnPlek tip
Een lege rugzak is een mooi begin. Laat kinderen hun eigen tas inpakken voor school, een logeerpartijtje, wandeling of dagje uit. Zo groeit niet alleen de zelfstandigheid, maar ook het vertrouwen in wat ze zelf al kunnen. Vul de rugzak met creatieve favorieten zoals Seccorell, Crayon Rocks, Lyra kleurpotloden, Faber-Castell stiften of Stockmar kneedwas en er ontstaat vanzelf ruimte voor nieuwe ideeën, ontdekkingen en avonturen.











Buitenspeelgoed
Binnenspeelgoed
Kinderboeken
Baby
Ontwikkeling kind
Speelgoed tips
Scholen & kinderopvang
Op leeftijd
Opruiming












