€15,00
€20,00 Incl. btwDe prinses is betoverd en slaapt al 100 jaar lang. Sluip samen met je medespelers het kasteel in om haar te bevrijden. Dat is makkelijker gezegd dan gedaan: de slotgracht, bewakers, waakhonden, geheime tunnels en andere obstakels en ontmoetingen maken het je niet makkelijk! Komen jullie op tijd om de prinses uit haar betoverde slaap te wekken? Als het donker is ben je te laat en zal de Prinses voor eeuwig blijven slapen.
PRINSES is een avontuurlijk spel dat ook heel erg leuk is voor jongens. Zij vinden namelijk de vrijheid van het bedenken van grootse oplossingen, het lekker overdrijven en stoere oplossingen bedenken erg leuk.
Jongens en meisjes die dit spel samen spelen leren veel van elkaar en het is leuk om te zien hoe in dit spel wordt samengewerkt en hoe fantasierijk de kinderen kunnen zijn. Voor elk obstakel is het namelijk aan de kinderen om een goede oplossing te bedenken en samen tot actie te komen!
Spelbeschrijving in Nederlands, Engels, Frans en Duits
EAN: | 9789079629060 |
Formaat: | 30 x 22 x 2 cm |
Uitgeverij: | Sunny Games |
auteur: | Jim Deacove |
leeftijd: | Vanaf 4 jaar, niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar |
speelduur: | circa 15 minuten |
aantal spelers: | 2 tot 4 spelers, vanaf 4 jaar |
soort spel: | coöperatief fantasiespel |
overige informatie: | Spannend en vrolijk bordspel |