- Lorem ipsum
Stickerposter tijdlijn van de wereldgeschiedenis
Deze prachtige poster, een tijdlijn van de wereldgeschiedenis, is zeer leerzaam, maar ook bijzonder mooi! Lees meer
Leer meer over geschiedenis in stickers!
Ontdek deze grote historische (fries) stickerposter met herbruikbare stickers. Plak meer dan 60 grote stickers op de poster, volgens de aangegeven nummers.
Zo ontdek je de grote historische tijdlijn en de opeenvolging van beschavingen die de geschiedenis van de wereld kenmerkten. Volmaak het portret van de belangrijkste mannen en vrouwen zoals Jeanne d'Arc, Confucius en de Zonnekoning. Een prachtige poster voor kinderen waarvan je leert en plezier hebt.
Een genummerde code maakt het gemakkelijk om de juiste locatie van elke sticker te herkennen. De poster gaat vergezeld van een 24 pagina's tellend boekje met commentaar op elk van de 80 vignetten van de historische fries.
Bevat: 1 poster (1,40 mx 30 cm) + 66 stickers Herpositioneerbare stickers 1 boekje van 24 pagina's
Alle doelgroepen vanaf 8 jaar
Ontwerp: Olivier Latyk