Prentenboek Ella en Bas bouwen een stad
Een vrolijk boek over Ella en Bas die de gewone stad maar stom vinden. Saai en grijs! Daarom besluiten ze hun eigen stad te bouwen. Kijk je mee? Lees meer
Ella en Bas bouwen een stad is een vrolijk boek over het bouwen van een stad!
Ella en Bas vinden de stad waarin zij wonen maar stom. Het is er grijs en saai. Ze besluiten daarom zélf een stad te bedenken die wel vrolijk is!
Dit leuke prentenboek gaat over creatief nadenken en plannen maken. Kleuren en vormen spelen een hoofdrol, en de kleurrijke fantasie van de kinderen wordt in een grappig contrast gesteld met de grijze ideeën van de volwassenen. De prenten bevatten bovendien veel details waar veel in te ontdekken valt!
Heb jij het idee dat je kind wordt meegetrokken in de wereld van creatieloosheid? Dan is dit boek een goede tip om ze weer te inspireren! Want echt, zonder creatieve mensen gaan wij niet vooruit!